скачати компютерні ігри гонки

Скачати гру Гонки CSR на Android безкоштовно

25.12.2014

Гра Гонки CSR на Android

Розробник гри: NaturalMotionGames Ltd

Рейтинг ігри за версією Google Play: 4,4

Грі виставили оцінки: 1 084 196 користувачів

Категорія гри: Гонки

Для гри знадобиться не менше: 278Mb вільної пам’яті

Діапазон скачали гру: близько 10 000-50 000 000 000 установок

Відео з оглядом гри:
оновлення від 24 червня 2014 р. було додано:

НОВІ ТАБЛИЦІ ЛІДЕРІВ тепер доступні в іграх Google Play! Заробляйте рекорди та діліться з друзями своїми кращими результатами!

ЩОДНЯ ВЛАШТОВУЮТЬСЯ НОВІ ГОНКИ! Участь у них — кращий спосіб заробити гроші! Беріть участь і вигравайте призи кожен день!

ПОВЕРНІТЬ ЛАНЦЮЖОК ПЕРЕМОГ — Програли ланцюжок перемог іншим гравцям? Ризикуєте втратити карти і накопичені бали репутації? Блогер зможе допомогти!

ВЖЕ В САЛОНІ — Alfa Romeo 4C і 8C, Nismo 400R і неперевершений Ford Mustang FR500 GT3!

Отже, Вас зацікавила гра Гонки CSR, тому ми приготували для Вас трохи більш докладної інформації про цю гру. Гра відноситься до категорії » Гонки «, а значить, що вона просто зобов’язана Вам сподобатися! Для молодшої вікової групи гра підійде як не можна до речі, а завдяки своїй відносно невеликій вазі, а саме 278MB, може скачати гру ще більша кількість користувачів!

Потрібна версія Android 2.3.3 або більш пізня версія, тому, якщо Ваші характеристики слабкіше, працездатність ігри на 100% не гарантована. З-за цього гра Гонки CSR.апк не запускається? Нічого страшного! Подивіться інші категорії ігри Гонки. бути може, якась аналогічна гра Вас зацікавить. Можете глянути гру Race The Traffic або гру Sonic Racing Transformed. вони теж відносяться до категорії » Гонки «, тому можуть Вас зацікавити

Взагалі, всі ігри розробника NaturalMotionGames Ltd є досить цікавими, за що їм окреме спасибі. Як Ви можете бачити по лічильнику, на даний момент діапазон близько 10 000-50 000 000 000 установок даної гри, вражає, чи не правда? Та й рейтинг на сайті Google Play виставили непоганий — 4,4, це середня оцінка від 1 084 196 проголосували користувачів.

Якщо Ви хочете завантажити гру Гонки CSR на Android безкоштовно, то достатньо всього лише натиснути на одну з кнопок скачування. Почнеться завантаження гри по прямой ссылке. А можете пошукати схожі гри, використовуючи тег «Гонки CSR «.

Як ми вже вище писали, на даний момент остання версія гри — це 1.8.0, яка була випущена 24 червня 2014 р. Що було додано у цій версії, Ви можете прочитати вище.

Ну, ось ніби і все. Так чого ж Ви все ще чекаєте? Качайте вже скоріше і насолоджуйтеся нею, вона, безсумнівно, захопить Вас не на одну годину гри!

Короткий зміст статті: завантажити безкоштовно комп’ютерні ігри гонки

Джерело: Завантажити гру Гонки CSR на Android безкоштовно

You Might Also Like